Provozováno na realitním systému Realman
Dobrý den, právě se nacházíte na stránce: Úvod » Rady a tipy » Zkušenosti, jež Vám pomohou lépe prodat Vaši nemovitost

Zkušenosti, jež Vám pomohou lépe prodat Vaši nemovitost

Někteří z našeho týmu se ve světě realit pohybují již pěknou řádku let. Jednoho dne jsme si sedli a dali dohromady pár rad, založených právě na zkušenostech těch největších „harcovníků“ z našeho týmu. Ať nemovitost prodáváte sami, s námi, či s jiným obchodním partnerem (zkuste to s námi :) ), rádi bychom Vám poradili pár triků, založených na dlouholetých zkušenostech, vedoucích k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

Jistě s námi budete souhlasit, že první dojem, který máte z někoho nebo z něčeho, je často ten nejdůležitější. Jak se říká, první dojem je jen jeden.  Proto je nutné, aby i vaše nemovitost zanechala v potenciálním kupujícím ten nejlepší dojem …

Naše rady nejsou žádná věda, jen je máme ozkoušené:

1) Dejte pryč z interiéru Vaší nemovitosti přebytečné kousky nábytku a zařízení, jako jsou stolečky, nepotřebné poličky, koberečky apod. – pokoje pak budou působit prostorněji.
Zkuste někam schovat i spousty těch drobností co se nám všude nashromáždí za ta léta. Prostě je strčte na tu chvilku do šuplíku :) - oni to tam přežijí.

2) Nebojte se investovat do malíře pokojů – světlé barvy interiér prosvětlí a vůně barev vyvolá pocit čistoty a novoty. Investice v řádu několika málo tisíc může navýšit kupní cenu i o desetitisíce. Víme, je to práce navíc a ta nebaví, ale vážně se vyplatí.

3) Na pracovní ploše kuchyňské linky nenechávejte nádobí, ani drobné kuchyňské spotřebiče. Kupujícímu chcete ukázat, jak prostorná a praktická je vaše kuchyně, že se s ní můžete přihlásit klidně i do Prostřena :). Pamatujte, že rozhodující slovo při koupi nemovitosti má často žena (jako u spousty dalších věcí).

4) Doporučujeme, aby v koupelně neviselo sušící se prádlo a kolem vany a umyvadla by nemělo být vystaveno množství šampónů, mýdel, pracích a mycích prostředků apod. Opět – snažte se tuto místnost prezentovat jako čistou, voňavou a prostornou. V případě, že jste singl chlap, to budete mít o dost jednodušší. -prostě ukliďte mýdlo.

5) Bude-li prohlídka probíhat ve večerních hodinách, doporučujeme rozsvítit před prohlídkou všechna světla – navodíte tak atmosféru příjemného, útulného domova. Nebojte, v jednu v noci k Vám chodit nebudeme.

6) Máte-li hezký výhled z oken, roztáhněte před prohlídkou, která probíhá ve dne, záclony. Ukažte kupujícím krásu, na kterou se budou moci dívat – klienti často kupují právě lokalitu a výhled. To zavání mytím oken, že?

7) Ne každý nekuřák bude ochoten přejít vůni vašich cigaret. Naštěstí je možné před prohlídkou prostory vyvětrat a případně provonět třeba vanilkou.

8) Věříme, že vaši domácí mazlíčci jsou důležitými členy vaší rodiny, ale ne každý zvířátka tolik miluje a někteří lidé jsou na ně dokonce alergičtí. Je vhodné poslat před prohlídkou někoho z rodiny s pejskem na procházku, nebo kočičku na chvíli uložit do přenosného boxu.

9) Mnohokrát se osvědčilo, když paní domu napekla čerstvé koláče, nebo je třeba zakoupila v pekařství a jen na chvíli dala rozpéct do trouby. Vůně „domácího“ pečiva položeného na stole nechá chladným málokoho. Přesto vám většina klientů neují……znáte dobře svého makléře? :)

10) Pokuste se z vaší nemovitosti vytvořit oázu klidu a pohody. Pokud se klienti do ní zamilují, budou ochotni přehlédnout i některé drobné nedostatky.

Tak tedy, pár rad od nás, budeme jen rádi, když Vám pomohou. Držíme palce aby vše proběhlo jak má.

Pokud chcete pomoci, jsme tu pro Vás!

Vaši Bezva Makléři

2023 © Bc. Jana Bulisová, všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman