1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Jak spojit dva byty v jeden: krok za krokem k většímu domovu
Žádný byt není nafukovací, a ať se snažíte jakkoli, může se stát, že stávající prostory budou jednou pro rozšiřující se rodinu malé. Jestliže je byt ve vašem osobním vlastnictví, jeví se jako..
Hypotéky s pětiletou fixací zlevnily. Průměrná sazba klesla na nejnižší úroveň od roku 2022
Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku října klesla na 4,91 %. Jde o největší meziměsíční pokles od začátku roku a nejnižší úroveň od jara 2022. Výrazné zlevnění..
Levnější bydlení není sen. Pomoci mohou spořitelny i družstva
Ceny bytů rostou, hypotéky jsou nedostupné a sen o vlastním bydlení se mnohým vzdaluje. Přesto existují cesty, jak na něj dosáhnout – třeba díky stavebním spořitelnám a družstevním projektům, které..
Cena | 15 000 Kč za měsíc |
bez DPH | |
Kategorie | Výroba |
Lokalita | Fimberk, Skuteč |
Okres | Chrudim |
Užitná plocha | 600 m² |
Stav objektu | Dobrý |
Budova | Cihlová |
Typ domu | Patrový |
Datum nastěhování | Ihned |
En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Nabízíme k pronájmu skladovací prostory o celkové ploše 600 m2 ve druhém patře budovy, která se nachází v oploceném areálu, hlídaném kamerovým systémem. Ideální pro uskladnění různého materiálu, či zboží většího objemu.
Po dohodě s pronajímatelem je možné pronajmout jen část tohoto prostoru. Vše je na osobním jednání a domluvě. Nebráníme se ani stavebním úpravám dle potřeb nového nájemníka. Bližší info u makléře.
Měsíční nájem ve výši 15.000,-Kč bez DPH a energií. Vratná kauce 30.000,-Kč a provize zprostředkovatele15.000,-Kč.