1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
Dálkové odečty budou od ledna 2027 povinné. Co musí stihnout SVJ?
Od 1. ledna 2027 začne platit povinnost, která se dotkne prakticky všech bytových domů s centrálním vytápěním nebo centrální dodávkou teplé vody. Všechna měřidla tepla a teplé vody budou muset..
Jak vybrat bydlení, které bude vyhovovat vašemu životu
Při výběru bydlení většina lidí řeší především cenu, velikost bytu nebo lokalitu. To nejdůležitější ale často zůstává stranou – vlastní životní styl a plány do budoucna. Právě ty totiž rozhodují o..
List vlastnictví nestačí. Co prověřit před koupí nemovitosti
Když se lidé rozhodnou koupit nemovitost, většinou začnou tím, že si stáhnou výpis z katastru nemovitostí. Pokud na listu vlastnictví nenajdou exekuci, mají pocit, že mají vyhráno. V rámci advokátní..
| Cena | prodáno |
| Holý nájem 8.000,- + zálohy na služby 3.000,- (internet + 350,-). Kauce dva nájmy. Provize 8.000,- | |
| Kategorie | Byty 2+kk |
| Lokalita | Lonkova č.ev. 470, Pardubice - Polabiny |
| Okres | Pardubice |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Převod do OV | |
| Užitná plocha | 46 m² |
| Podlaží umístění | 2. NP |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Budova | Panelová |
| Poloha objektu | Samostatný |
| Zástavba | Obytná |
| En. náročnost b. | G - Mimořádně nehospodárná |
| podle vyhlášky | vyhláška 148/2007 Sb |
Nabízím k pronájmu kompletně, nově a vkusně rekonstruovaný byt o dispozici 2+kk. Plocha bytu čítá 46,3m2 v Polabinách, ulice Lonkova. Nalezneme zde obývací pokoj s kuchyňským koutem (linka opatřená myčkou, varnou deskou, troubou a digestoří), ložnici, prostornou koupelnu vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a WC. V předsíni úložný prostor. Klidné místo se snadnou dostupností všech služeb. Prohlídky možné od 1.6.2016. Byt pak bude volný okamžitě. V případě zájmu o více informací mne kontaktujte.
Nájem 8.000,- + zálohy na služby 3.000,- (internet + 350,-). Kauce dva nájmy. Provize 8.000,-