1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Dřevostavby bez mýtů. Proč se jich kupující nemusí bát
Podle mnoha realitních makléřů klienti váhají, pokud jim nabídnou ke koupi dřevostavbu. Jejich obavy se týkají především krátké životnosti oproti jiným typům staveb, dále nedostatečné pevnosti či..
Zdražování ve stavebnictví nebere konce, nové byty prodražuje o stovky tisíc korun
Sledovat pravidelné měsíční statistiky o cenách v českém stavebnictví je poslední dobou poměrně monotematické. Každý měsíc přijde další zdražení. A nezměnilo se to ani v předposledním měsíci..
Společná domácnost nebo spolubydlení? Zásadní rozdíl, který rozhoduje o dávkách i dědictví
Rozpoznání rozdílu mezi společnou domácností a spolubydlením může mít zásadní vliv například při řešení sociálních dávek, dědictví nebo stanovení povinností jednotlivých osob. Nesprávné pochopení..
| Cena | prodáno |
| včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Byty 2+1 |
| Lokalita | Chrast |
| Okres | Chrudim |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 70 m² |
| Počet podlaží | 1 |
| Podlaží umístění | 1. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Zástavba | Obytná |
| Datum nastěhování | Ihned |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Pronájem částečně zařízeného bytu 2+1 o celkové výměře 70 m2 v Chrasti.
Hledáte dlouhodobý pronájem bytu v lokalitě s výbornou dostupností všech služeb? Právě jste jej našli.
Tento pěkný, světlý a bezbariérový byt disponuje dvěma prostornými pokoji a kuchyní (vybavenou kuchyňskou linkou). Samozřejmostí je zděná koupelna opatřena sprchovým koutem a umyvadlem. Byt se nachází v okrajové části obce a zároveň nedaleko centra. V Chrasti je veškerá občanská vybavenost. Díky výbornému autobusovému, případně i vlakovému spojení můžete být za pár minut i v nedaleké Chrudimi. Měsíční nájemné je 9.000,-. Zálohy na energie jsou 3.500. Vratná kauce 18.000. Provize RK 9.000,-. Chcete-li bydlet v Chrasti, neváhejte a domluvte si prohlídku, protože bytů k pronájmu je zde málo a je o ně tudíž velký zájem.
Nástup nájmu je možný od 1.6.2022.