1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Bytové domy mají šanci získat výhodný úvěr na úspory energie
Koncem prosince minulého roku vyhlásil Státní fond podpory investic (SFPI) výzvu k podávání žádostí o podporu z nového úvěrového programu s názvem Úsporné bytové domy. O úvěr na snížení energetické..
Podnikat z obýváku? Pozor na chyby, které vás mohou stát peníze
Začínáte-li podnikat, často vám k výkonu práce stačí stůl v obývacím pokoji či pracovně, nebo dílna v garáži. Ostatně, i takto začínal nejeden dnes renomovaný e-shop. Pokud máte dostatek místa, ..
Hypotéka v nedohlednu? Nájemní bydlení táhne – ale pozor, co podepisujete
Nájemní bydlení v posledních letech preferuje stále více lidí. I když je vlastnické bydlení v Česku zakódováno jako nejlepší možná varianta, vzhledem k vývoji na trhu s bydlením v posledních letech,..
| Cena | 8 000 Kč za měsíc |
| včetně DPH, bez poplatků, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Byty 1+1 |
| Lokalita | Družstevní, Luže |
| Okres | Chrudim |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 42 m² |
| Podlaží umístění | 2. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Datum nastěhování | 1. březen 2026 |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Jste singl nebo pár a hledáte příjemné bydlení v Luži? Pak nepřehlédněte tuto nabídku.
Od 1.3. 2026 nabízíme k pronájmu pěkný, světlý byt 1+1 o celkové výměře 42 m2, který se nachází v 2.NP bytového domu u Hamzovy léčebny. Byt nabízí možnost komfortního bydlení, čemuž přispívá i vynikající dostupnost všech služeb v lokalitě (lékař, pošta, obchody, škola, školka...). Zděné jádro je opatřeno sprchovým koutem, pračkou, umyvadlem a odděleným WC. Byt nyní prochází modernizací (nové podlahy a kuchyňská linka). Prostorná komora může sloužit jako ložnice nebo šatna. Z obývacího pokoje je přístup na velkou lodžii s otevřeným výhledem do zeleně. K užívání též sklepní kóje a záhon na pěstování zeleniny. K bytu je možné si pronajmout garáž za 1.500,- měsíčně.
Měsíční holý nájem činí 8.000,-. Zálohy za služby (teplo, voda a internet) jsou 3.000,- Kč. Elektrika se přepisuje na budoucího nájemníka, kauce 16.000,- a provize RK 8.000,-.
Volné od poloviny července. Podobných nabídek je v této lokalitě velmi málo, proto neváhejte a domluvte si prohlídku na tel.775013251.