1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Šest z deseti Čechů preferuje pořízení vlastního domu
Šest z deseti lidí, kteří žijí v bytě, by si raději pořídilo vlastní dům. Více než polovina lidí již mění nebo plánuje v budoucnu změnit svou bytovou situaci, zároveň 22 % lidí přiznává, že jsou se..
Jak může nevlastní dítě zdědit vaši nemovitost
U nemovitostí bývá pro vlastníka důležité, na koho dům přejde v případě jeho úmrtí. Často si proto již za života lidé vybírají nástupce, kteří se budou o nemovitosti starat. To s sebou ovšem nese..
Je vedro v bytech záležitostí celého SVJ?
Pokud se problém přehřívání bytů objevuje u více vlastníků, bývá vhodné otevřít toto téma v rámci celého SVJ. Zkušenosti z praxe totiž ukazují, že domy, které začnou řešit přehřívání bytů včas, mají..
| Cena | 2 250 000 Kč |
| včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Pozemky pro bydlení |
| Lokalita | Hroubovice |
| Okres | Chrudim |
| Plocha pozemku | 1.023 m² |
| Zástavba | Venkovská |
Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu, nebo chalupy v klidné, krásnou přírodou obklopené, lokalitě, kam se budete vždy rádi vracet a kde strávíte ty nejlepší chvíle svého života? Pak vám mohu s radostí nabídnout tyto stavební pozemeky v okrajové části obce Hroubovice.
Dva sousední pozemky o výměře 1.023m2 a 1.047m2 se nachází ve stráni, která je za příznivého počasí prakticky celý den zalitá sluncem. Napojeny jsou na elektřinu, vodovodní řád a tlakovou kanalizaci. S ohledem na dostatek slunečního světla nabízí ideální podmínky pro využití fotovoltaiky.
Veškerá občanská vybavenost v Chrasti (5 km) a ve Skutči (8 km), případně v Luži (4 km). Do Chrudimi dojedete za 20min a stejně tak i na dálnici D35.
V obci je hostinec, kde jsou pořádány v průběhu roku různé akce a další aktivity se odehrávají na místním hřišti. V obci „to prostě žije“.
Tyto pozemky nabízí možnost postavit si vlastní dům přesně podle vašich představ na krásném a klidném místě s výbornou dostupností služeb v okolních městech.
Neváhejte a domluvte si prohlídku, protože podobné pozemky se v okolí nabízí jen zřídka a je o ně tudíž velký zájem.