Provozováno na realitním systému Realman
Dobrý den, právě se nacházíte na stránce: Úvod » Nemovitosti » Prodej rodinného domu se stodolou na pozemku 4.754m² - Krouna

Prodej rodinného domu se stodolou na pozemku 4.754m² - Krouna, Ev.č.: 00315

Cenaprodáno
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaKrouna
OkresChrudim
Velikost3 pokoje
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku4.754 m²
Plocha zastavěná400 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

zobraz vybavení

Kontaktujte makléře

Bc. Jana BulisováBc. Jana Bulisová
+420 725 023 504
[email protected]

Bezva makléřiBezva makléři

www.bezvamakleri.cz

020304050607080910


Popis

Báječné místo pro bydlení i rekreaci. Toužíte po klidu, ať už každodenním, nebo alespoň víkendovém? Milujete přírodu a výlety? Pak Vás určitě zaujme tato nabídka rodinného domu venkovského typu ve středu obce Krouna.
Dům, o dispozičním řešení 3+1, s chlévy upravenými na dílnu a se stodolou, disponuje velkorysým půdním prostorem, který nabízí možnost vybudování podkrovních pokojů a tím výrazné rozšíření obytné plochy domu. V roce 1997 proběhla rekonstrukce střechy, v roce 2000 komína a v roce 2019 byla rekonstruována koupelna. Dřevěné podlahy v pokojích jsou v dobrém stavu a vhodné k revitalizaci. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a je sem přivedena elektřina. Plynová přípojka je na pozemku a obecní vodovod na hranici. Voda je využívána z vlastní kopané studny. Vytápění zajišťují kamna, tzv. piliňáky a v kuchyni jsou i plně funkční kachlová kamna. Ohřev vody průtokové ohřívače. Objekt zůstává vybaven dobovým nábytkem a předměty běžné potřeby.
Část pozemku je oplocena – zastavěná plocha a zahrada o výměře 2.450m2. Zbývající plocha – orná půda, 2.304m2 navazuje na zahradu a je dobře přístupná po cestě se spoluvlastnickým podílem. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy (jabloně, švestky, třešně) a dva hojně plodící ořechy.
Obec Krouna leží na hranici CHKO Žďárské vrchy, asi 10km od Hlinska v Čechách. V obci je základní občanská vybavenost a velmi dobré autobusové i vlakové spojení. V okolí se nachází mnoho zajímavých výletních míst a zdejší lesy jsou rájem nejen pro houbaře.
Celý objekt nabízí mnoho možností jak pro budoucí poklidné a spokojené bydlení všech generací, tak třeba pro podnikání, či spojení obojího, nebo může být právě pro vás místem pro odpočinek a regeneraci těla i duše. Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře.

ZASLAT NABÍDKU NA E-MAIL

Dotaz k této nemovitosti

Máte dotaz k této nabídce? Kontaktujte přímo odpovědného makléře.

2024 © Bc. Jana Bulisová, všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman