1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
25.4.2016 festival architektury - Otevřené domy
více informací...
25.4.2016 Bezva makléři
více informací...
Daň z prodeje družstevního bytu vás může stát statisíce. Nebo taky nic
Při prodeji nemovitosti, resp. bytu, je třeba ve většině případů uhradit daň z příjmu. Je však nemálo případů, které tuto povinnost změkčují tak, že mnoho prodávajících je od daně osvobozeno. Pokud..
Developeři v Praze loni prodali nejvíce nových bytů za posledních deset let
Útok na rekordní prodeje. Tak vypadal rezidenční trh v Praze v loňském roce. Developeři během roku 2025 prodali v hlavním městě celkem 6910 nových bytů, což představuje meziroční nárůst o 17,7..
Jaká je skutečná hodnota vaší nemovitosti? Záleží na tom, kdo si ji žádá
Jiná totiž bude hodnota nemovitosti, pokud ji odhadujete například pro účely pojištění, jiná bude, pokud ji plánujete prodat, a jiná bude také, pokud budete chtít vědět tzv. cenu obvyklou, například..
| Cena | prodáno |
| včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání | |
| Kategorie | Byty 2+1 |
| Lokalita | Dr. Václava Peška, Chrudim - Chrudim III |
| Okres | Chrudim |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 52 m² |
| Počet podlaží | 5 |
| Podlaží umístění | 2. NP |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Zástavba | Obchodní a obytná |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Kompletně vybavený byt 2+1 s balkónem, který vám nabízím, se nachází v revitalizovaném cihlovém domě v širším centru města s výbornou dostupností všech služeb.
Byt je umístěn v prvním patře a díky původnímu, ale velmi zachovalému stavu je vhodný jak k okamžitému bydlení, tak k případné rekonstrukci dle vašich představ. Zůstává vybaven nábytkem z období počátku dvacátého století, který má v dnešní době značnou hodnotu. Navíc jsou zde i nové zařizovací předměty (vana, umyvadlo, WC) a elektrospotřebiče (lednice, pračka, karma).
Jste-li mladý pár pořizující si své první bydlení, nebo plánujete koupi nemovitosti k následnému pronájmu, je tento byt tím naprosto ideálním řešením.
Měsíční náklady na bydlení jsou 2.300,- včetně fondu oprav (FO 1379,-) + elektřina a plyn.
Významnou přidanou hodnotou je i umístění v obci. Obchody, zastávka MHD, vlakové i autobusové nádraží jsou nedaleko, což jistě každý ocení. Neváhejte a domluvte si u makléře prohlídku.