1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
Kdo může bydlet v nájemním bytě? Návštěva, člen domácnosti, nebo podnájemník
Nájemní bydlení často přináší situace, kdy se v bytě začne pravidelně zdržovat další osoba. Může jít o partnera, příbuzného, kamaráda, dlouhodobou návštěvu, spolubydlícího nebo skutečného..
Přístavba balkonu. Nestačí stavební povolení. Kdy potřebujete souhlas vlastníka sousedního pozemku
Majitelé starších bytových domů stále častěji přistavují nové balkony nebo lodžie. Přinášejí větší komfort bydlení, ale jejich výstavba nemusí být jen otázkou stavebního povolení. Pokud mají..
Jaké bydlení se dnes vyplatí? Vlastní byt, běžný nájem, nebo Build-to-Rent
Rozhodování o bydlení už dnes není jen otázkou, zda si pořídit vlastní byt, nebo zůstat v nájmu. Do hry vstupuje i institucionální nájemní bydlení známé jako Build-to-Rent, tedy domy stavěné přímo k..
| Cena | prodáno |
| včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Byty 3+1 |
| Lokalita | nám. 9. května, Ždírec nad Doubravou |
| Okres | Havlíčkův Brod |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 65 m² |
| Podlahová plocha | 70 m² |
| Počet podlaží | 5 |
| Podlaží umístění | 4. NP |
| Stav objektu | Po rekonstrukci |
| Budova | Panelová |
| Datum nastěhování | Ihned |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Hledáte útulné bydlení pro svou rodinu ? Toužíte po bytě, který by se stal vaším novým domovem a kde se vám bude bydlet pohodlně, se všemi službami na dosah? Máte rádi přírodu a procházky? Pak nemiňte tuto nabídku.
Kompletně, vkusně a účelně rekonstruovaný byt 3+1 s balkónem o ploše 65m2, který vám nabízím k prodeji, splňuje parametry pro spokojené bydlení rodiny s dětmi. Díky dispozici je byt vzdušný a světlý a každý zde nalezne své místo, kde mu bude příjemně. Při kompletní rekonstrukci byly voleny kvalitní materiály a moderní prvky, čímž bylo docíleno velmi pozitivní atmosféry, která proudí celým bytem.
V bytě jsou nová plastová okna s roletami, jednotně sladěné interiérové i vstupní dveře, na podlaze linoleum a dlažba, nové rozvody elektřiny a topení, zděné jádro včetně rozvodů vody a odpadů,.....Kuchyně vybavená kuchyňskou linkou v moderním designu a vestavnými spotřebiči (elektrickou troubou, varnou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou a digestoří) jistě potěší nejen maminku. Koupelna v decentním obkladu je opatřena sprchovým koutem, umyvadlem, topným žebříkem a je zde připojení pro pračku. WC je oddělené. V předsíni oceníte nápaditě řešený úložný prostor. Obývací pokoj s přístupem na balkón má vlastní vstup z předsíně, stejně jako ložnice a dětský pokoj. Vytápění zajišťuje plynový kotel.
Bytový dům prošel kompletní revitalizací pláště v letošním roce (zateplení, fasáda a rekonstrukce střechy). K užívání jsou společné prostory v domě (kolárna, sušárna, společenská místnost) a k bytu náleží i sklep 5m2.
Měsíční náklady na bydlení 2.800,- včetně FO, + elektřina, + plyn.
V bezprostřední blízkosti bydliště naleznete vše, co je třeba k pohodlnému životu: obchody, školu, školku, lékaře, zubaře, poštu, restaurace, kino i ostatní vybavenost. Pro děti je v okolí k dispozici několik pěkných dětských hřišť a na procházku můžete vyrazit do okolních lesů či k rybníku. V obci je dostatek pracovních příležitostí i možností vyžití pro děti v jakémkoli věku.
Kdo by nechtěl bydlet v centru města, s bezproblémovým parkováním, vše mít na dosah a zároveň být za pár minut v krásné přírodě? Vřele doporučuji prohlídku.
Byt je vhodný i jako investice k následnému pronájmu, neboť ve Ždírci je takových nabídek opravdu pomálu.