1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
Na co si dát pozor při koupi novostavby
Touha po novém bydlení často začíná vizualizací. Moderní byt, terasa, zeleň kolem domu, perfektní dispozice. Realita je ale v začátku mnohem méně romantická. Místo nového domova před vámi často stojí..
Méně prostoru, více kompromisů. Vyplatí se mikrobyt, nebo spolubydlení?
Ceny bydlení rostou rychleji než platy a pro mnoho lidí se vlastní nebo i nájemní byt stává stále méně dostupným. Developeři proto reagují výstavbou stále menších bytů — garsonky o dvaceti metrech..
Nekupujte byt naslepo. Architekt odhalí, co běžně přehlédnete
Proč si přizvat bytového architekta už při výběru bytu? Jednoduše proto, že bytový architekt vám může ušetřit starosti i peníze, a to ještě před tím, než vůbec byt koupíte. Třeba proto, že vám..
| Cena | prodáno |
| Holý nájem 9.500,- + zálohy na energie 6.500,-, kauce 16.000,-, provize 16.000,-, včetně DPH, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Byty 2+kk |
| Lokalita | Jiráskova, Pardubice - Zelené Předměstí |
| Okres | Pardubice |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 47 m² |
| Podlahová plocha | 45 m² |
| Počet podlaží | 5 |
| Podlaží umístění | 1. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Cihlová |
| Poloha objektu | V bloku |
| Umístění objektu | Centrum obce |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Nabízím k pronájmu byt 2+kk o podlahové ploše 45m2 v centru města Pardubic.
Byt se nachází v přízemí cihlového domu a okna jsou orientována do vnitrobloku, což je předpokladem pro klidné bydlení. Díky lokalitě v níž se byt nachází budete mít veškeré služby v bezprostřední blízkosti. Nadto můžete využít společnou zahradu za domem.
Bytová jednotka disponuje dvěma pokoji, kdy součástí jednoho z nich je nová kuchyňská linka se sporákem a mikrovlnnou troubou. Koupelna je zděná, vybavená vanou, umyvadlem a je zde i pračka. WC je oddělené. V předsíni nalezneme úložný prostor. Součástí pronájmu je i sklep.
Vytápění bytu zajišťují plynové Wavky a ohřev vody elektrický bojler. Na podlahách je položeno PVC.
Měsíční holý nájem je 9.500,- a zálohy na energie 6.500,-. Kauce 16.000,- a provize zprostředkovatele 16.000,-.
Prohlídky po domluvě s makléřem.