1.12.2016 V Pardubickém a Královéhradeckém kraji se snižuje nabídka bytů
více informací...
30.9.2016 Mama hotel: 38 procent mužů ve věku 20 až 35 let bydlí u rodičů
více informací...
Dálkové odečty budou od ledna 2027 povinné. Co musí stihnout SVJ?
Od 1. ledna 2027 začne platit povinnost, která se dotkne prakticky všech bytových domů s centrálním vytápěním nebo centrální dodávkou teplé vody. Všechna měřidla tepla a teplé vody budou muset..
Jak vybrat bydlení, které bude vyhovovat vašemu životu
Při výběru bydlení většina lidí řeší především cenu, velikost bytu nebo lokalitu. To nejdůležitější ale často zůstává stranou – vlastní životní styl a plány do budoucna. Právě ty totiž rozhodují o..
List vlastnictví nestačí. Co prověřit před koupí nemovitosti
Když se lidé rozhodnou koupit nemovitost, většinou začnou tím, že si stáhnou výpis z katastru nemovitostí. Pokud na listu vlastnictví nenajdou exekuci, mají pocit, že mají vyhráno. V rámci advokátní..
| Cena | prodáno |
| včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
| Kategorie | Byty 1+1 |
| Lokalita | nábřeží Závodu míru 1822, Pardubice - Zelené Předměstí |
| Okres | Pardubice |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 37 m² |
| Podlahová plocha | 36 m² |
| Počet podlaží | 13 |
| Podlaží umístění | 13. NP |
| Stav objektu | Dobrý |
| Budova | Panelová |
| En. náročnost b. | G (PENB nedodán) |
Hledáte malý byt k vlastnímu bydlení, nebo jako investici, v lokalitě s výbornou dostupností všech služeb, centra města i vlakového nádraží? Pak nepřehlédněte tuto výjimečnou nabídku.
Byt o dispozici 1+1 a podlahové ploše 36m2 se nachází ve 13.NP bytového domu s bezbariérovým přístupem. Je částečně rekonstruován i zařízen (viz. foto).
Vkusně upravené umakartové jádro je opatřeno sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, WC i pračkou. Oddělená kuchyně je vybavena starší kuchyňskou linkou a kombinovaným sporákem. Je zde prostor i pro stůl a dvě židle.
Na podlaze položeno zachovalé PVC, v předsíni nové. Součástí bytu je komora v bytě, kde jsou umístěny skříně s množstvím úložného prostoru.
K bytu náleží sklepní kóje. K užívání je společná lodžie na patře a kolárna v přízemí domu.
Budova prošla kompletní revitalizací pláště (zateplení, okna, střecha,...) a disponuje dvěma výtahy.
Významnou přidanou hodnotou je umístění v lokalitě, která je často vyhledávána pro komfort klidného bydlení a zároveň pro snadnou dostupnost všech služeb a centra města. MHD, autobusové i vlakové nádraží budete mít na dosah.
Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku, neboť podobných bytů se v dané lokalitě objevuje pomálu.